E-Para Kazanma Rehberi Dijital Eğitim Kitabı

E para
 • Chat Yapacak Kadar İnternet Bilgisiyle
 • Günde 1 Saat Çalışarak
 • Evinden Çıkmadan, Oturduğun Yerden!
 • Ayda 1500 TL. Kazanmak, Hiç Bu kadar Kolay Olmadı!
Biliyorum, hep bir yerlerden duydun. Ayda şu kadar kazanacaksın, bunu yaparsan kesin kazanırsın, tıklarsan yada hoplarsan kazanırsın!!!…pöff…


Hep aynı sonuç değil mi? Kazandırmayan boş, işe yaramaz işler, teknikler..Yalnız  bir gerçek var ki size umut verenler kendi anlattıkları kadar kazandı!

Peki siz ne kazandınız? Koca bir hiçbir şey değil mi? Belki de internetten para kazanmayı daha önce hiç denemedin! O zaman şuna inan ki çok şanslısın!

Çünkü doğru yerdesin ve yine çünkü asla gerçek olmayan ve kazanamayacağın bir paradan, internetten para kazanma yollarından, benim denemediğim bir para kazanma yöntemlerinden bahsetmeyeceğim!


Eğer kendinle yüzleşmek istiyorsan okumaya devam et; yada bu sayfayı kapat gitsin.Çünkü benim sana vereceğim içi boş bir hikaye yok!


Online olarak para kazanma işine tam 6 yılımı verdim diyebilirim..Bunlardan bazı yöntemleri kullanalı 4 yıl oldu ve bazılarını kullanalı ise 6 ay.. Peki bundan önce boşa geçirdiğim zaman? Tam olarak 1 yıl diyebilirim. Kazançsız ve bol emekli 1 yıl..

Tabiî ki deneye deneye bende gerçek ve para kazandıran yöntemler buldum.Hatta bunları kendi tekniklerimle geliştirdim ve 1 yıl boyunca gece gündüz İngilizce kaynakları okudum, internetten para kazanma yollarını anlatan birçok video izledim. Gerçekten para kazandıran yöntemleri gördükçe o heyecan ve hırsla yeni yöntemler bulmak için kendimle yarıştım.

Sonuç: Düzenli Ve Devamlı Artan Bir Gelirdi!

Evet anlattığım şeylerin hepsi gerçek ve tartışmasız bir şekilde büyük bir başarıydı! ABD de insanların bu iş sayesinde günde 1000 dolar bile kazandığı bir piyasada, benimde doğru teknikleri öğrendikten sonra ilk etapta onlar kadar olmasa da iyi bir gelir elde etmemem haksızlık olurdu!

Fakat merak etmeyin bende size ayda 10.000 tl kazanacaksınız demeyeceğim. Yada sadece şu kitabı al, o kitap sana para kazandıracak da asla demeyeceğim. Bu gerçekliği sorgulamamın sebebi piyasada 2 aydır olan ve 1 kez dahi yurt dışı kazanç tecrübesi olmadan sözüm ona kitap yazanlardır. Hatta beni kitap yazmaya zorlayanlar da onlardır diyebilirim.

Tekrar uyarayım, piyasadaki birçok para kazandırdığını vaad eden kitap aslında kendini tekrarlıyor ve paranızı boşa harcamanıza sebep oluyor.Neyse zaten bu sebepler yüzünden “e Para Kazanma Rehberi” ni yazdım. Adından da anlaşılacağı gibi bu sadece bir kitap değil,  aynı zamanda size rehberlik edecek bir internetten para kazanma eğitim programıdır.

“e Para Kazanma Rehberi” kitabını alan tüm kullanıcılara profesyonel bir “e-broker” olana kadar yani internetten ciddi gelirler elde edene kadar desteğimiz olacaktır. Ayrıca şunu söylemeliyim ki; eğer size inanan bir kitle oluşturursanız, kurduğunuz tüm kazanç sistemlerinde bir ekip olursunuz! Ve 1 kazanıyorsanız, 10 kazanırsınız!

Yani demeye çalıştığım şu; internetten para kazanmak ile ilgili bildiğim her şeyi öğretebileceğim, benim gibi kazanacak ve benim ekibimde yer alacak arkadaşlar arıyorum!.

Unutmayın bu kitabı almanız bu büyük ekipte yer almanız demektir. Yani aynı zamanda bu kazanç sisteminde çok ciddi ekstra gelirler elde edeceksiniz.

Kısaca Kitap İçeriğine Göz Atalım;

 • Boş vakitlerde zaman harcadığımız Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinden nasıl düzenli, 0 maliyetle yüksek kazanç sağlarsınız? Facebook da kaç çeşit kazanma yöntemi vardır?
 • YouTube dan hiç para kazanmayı düşündünüz mü? (Aklınıza dahi gelmeyecek bir yöntem sayesinde inanılmaz kazançlar elde edebilirsiniz)
 • Google ve Google Adwords sistemi nasıl kullanılmalı?
 • Dünyaca ünlü kazanç sistemleri nasıl para kazandırır? Adım adım bu sistemlere kayıt aşamaları.
 • Türk kazanç sistemleri nelerdir? Resimli, grafikli tanıtım ve kayıt.
 • Para kazandırma potansiyeli olan ve 0 maliyete yüksek kazanç sağlayacağınız ürünler hangileridir?
 • X kişiler ne yapıyorda ayda milyon dolarlar kazanıyor? Peki siz nasıl kazanacaksınız?
 • Ebay nedir? Kaç türlü kazanç sistemi vardır? Ebay dan para kazanmak ile ilgili tüm bilgiler.
 • Dünya ticaretiyle ilgili ciddi ipuçları.
 • Network nedir? Nasıl kazandırır? Hangi network ler ile çalışmalı?
 • Kazancınızı nasıl otomatiğe bağlayıp ay sonu bankamatiğinizden paranızı çekersiniz? Adım adım anlatımlar.
Buton


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder