XTicaret'te Kazanmak Bu Kadar Kolay

Hem X Ticarete Satış Ortağı olarak hem de XTicarette Ürün Sahibi olarak kazancınızı yükseltebilirsiniz.
XTicaret, e-book ve yazılım gibi, dijital ortamlarda kullanılabilecek benzer ürünlerin satışının gerçekleştirildiği, ülkemizdeki ilk ve tek internet sitesidir. Ürün Sahiplerine ve Satış Ortaklarına yani Affiliatelere hizmet sağlamaktadır.


XTicaret üyesi olduğunuzda, ürün portföyünde bulunan tüm ürünlere satış ortağı olup satış gerçekleştirebilirsiniz.
Gerçekleştireceğiniz her bir üründen %30-% 75 arası komisyon alabilirsiniz. Komisyonlar ürün sahiplerince belirlenmektedir. XTicaret'e üye olduğunuzda, satışı yükselen ürünleri ve yeni eklenen ürünleri Xticaret web sitesi üzerinde sizler için hazırlanan bölümlerden kolaylıkla izleyebilirsiniz. Bu şekilde, kendinize ait bir ürün portföyü belirleyerek kısa sürede yüksek kazanç hedeflerinize ulaşabilirsiniz.


XTicaret'e Ürün Sahibi olarak da kayıt olabilirsiniz. XTicaret üyeliğiniz aracılığı ile yüzlerce Satış Ortağının (Affiliate) ürününüzü pazarlayıp satmasını sağlayabilirsiniz. Reklam, pazarlama, personel masrafları olmadan ve daha az çaba harcayarak satış hedeflerinize daha kısa zamanda ulaşabilirsiniz.


Hem X Ticarete Satış Ortağı olarak hem de X Ticarette Ürün Sahibi olarak gelirinizi artırabilirsiniz. Bir haftada binlerce TL kazanma olanağı sunan X Ticarete sadece birkaç dakikada kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra, XTicaret Kategorilerden ürün seçerek satış yapmaya veya bir ürün sahibi iseniz ürününüzü sisteme dahil ederek Satış ve pazarlamasının yapılmasına başlayabilirsiniz. XTicaret üyelik işleminin hemen ardından istediğiniz sayıda ürüne Satış Ortağı olabilirsiniz.


XTicaret hizmeti XNetwork ile de kazancınıza kazanç ekleyebilirsiniz. XTicaret üyeliğinizle size sunulacak X Network sistemi sayesinde, sizin aracılığınızla yapılacak her XTicaret üyeliğinden katlamalı olarak artacak bir gelir elde edebilirsiniz. XTicaret, üye olduğunuzda otomatik olarak size bağlı üyeler de getirecektir. X Ticarete Üye Ol Kazanmaya Başla! XTicaret ailesine, ilk üyelik sırasında 'tek seferlik' ödeyeceğiniz 20 TL' lik ufak bir kayıt ücreti ile hemen katılabilir ve gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. (XNetwork üyeliği 150 TLdir, bu üyelik ile hem satış ortaklığından hem de xnetwork hizmetlerinden faydalanabilirsiniz).

2 yorum:

  1. bırısı bana mantıklı bısekılde anlatan bılıyor mu??

    YanıtlaSil